O BackHome

Za posledních 10 let bylo po celém světě prodáno více jak milion mikročipů BackHome, což z nich činí jednu z nejsilnějších značek v elektronické identifikaci zvířat.
Zvířata s implantovaným mikročipem BackHome dnes potkáte ve Francii, Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Estonsku, České republice, Bulharsku, Srbsku, Černé Hoře, Španělsku, Portugalsku, Velké Británii, Řecku, Austrálii, Novém Zélandu, Korei a v JAR.

Mikročip není na zvířeti vidět. BackHome ano!

Pokud naleznete na ulici zvíře a nemáte s sebou čtečku mikročipů, bohužel nepoznáte, jestli je zvíře čipované. K mikročipu BackHome - typ Mini, je dodáván přívěsek na obojek zvířete s nápisem „Jsem očipován, oskenuj mě!“, který tento problém řeší. Přívěsek dostanete od veterinárního lékaře, který mikročip Vašemu zvířeti implantoval.

BackHome registr zvířat je členem PETMAXX

Petmaxx.com je největší celosvětový vyhledávač pro ztracená zvířata –počet členů této sítě je 32.

Prostřednictvím 32 databází a více než 15 miliónů záznamů pomáhá Petmaxx.com na celém světě denně k opětovnému shledání majitelů se svými ztracenými zvířaty označenými mikročipem. Pro všechny majitele, kteří se svými mazlíčky cestují na dovolenou nebo na výstavy je to jedinečná šance dostat své ztracené zvíře zpět. Do Petmaxx jsou kromě evropských databází zapojené i registry z Ruska, Ukrajiny, Turecka, USA, Singapuru, Austrálie či Brazílie.

Petmaxx.com je dostupný nepřetržitě všem uživatelům na světě, a to zdarma. Osobní údaje majitelů jsou stále důsledně chráněny – stačí zadat číslo mikročipu nalezeného zvířete a Petmaxx.com automaticky prochází mikročipy evidované v jednotlivých databázích. Na závěr zobrazí, ve které z nich je konkrétní mikročip evidovaný. Majitelé zvířat zaregistrovaných v BackHome registru zvířat tak mohou se svými mazlíčky cestovat bez obav po celém světě – všechna čísla mikročipů registrovaných v BackHome registru zvířat jsou automaticky zařazena i do PETMAXX.

Kdo může mikročipy aplikovat?

Mikročipy může aplikovat pouze veterinární lékař, protože pouze on disponuje potřebnými znalostmi a zkušenostmi, které zajistí, že Vaše zvíře je označeno bezpečně a dle platných standardů. Mikročipy BackHome dodáváme veterinárním lékařům po celé republice, využijte nabídky mikročipu typu Mini dodávaného s přívěskem na krk s nápisem „Jsem očipován, oskenuj mě!“.

Jaké druhy zvířat je možné označit mikročipem?

Jasnou výhodou elektronické identifikace je její univerzálnost. Označení mikročipem je možné u psů, koček, koní, poníků, oslů, ptáků, plazů, ještěrek, želv, malých savců, ryb, skotu, medvědů, velbloudů a mnoha jiných zvířat.

BackHome registr zvířat eviduje zvířata označená mikročipy všech značek v České republice. Je ale také součástí celosvětové sítě PETMAXX.
Primárně slouží k vyhledávání nalezených zvířat, která jsou označena mikročipem. Všeobecné obchodní podmínky.