ONLINE Registrace mikročipů jiných než Backhome

Mikročipy ostatních značek je možné zaregistrovat po uhrazení poplatku (viz ceník). Počáteční čísla mikročipů ostatních značek než BackHome mívají jiné počáteční znaky než tyto:

900088 …
9000088 …
900032 …
95301 …

Tato výše uvedená čísla náleží čipům Backhome a mohou být zaregistrována zdarma.

Poplatek je možné uhradit pouze bezhotovostně, a to přes platební bránu GoPay – možná je platba kartou nebo bankovním převodem.

Postup registrace:

  1. Vyplníte registrační formulář: ONLINE registrace
  2. Po vyplnění formuláře a jeho odeslání k registraci budete vyzváni ke zvolení způsobu platby:

- Platba platební kartou online přes bránu GoPay

DOPORUČUJEME – jednoduché, rychlé a zabezpečené řešení pro všechny uživatele s platební kartou, není nutné se nikde registrovat. U karty je třeba mít povolené nákupy na internetu. Vaše platba je identifikována téměř okamžitě a registrace automaticky dokončena ihned poté.

- Platba převodem z bankovního účtu online přes bránu GoPay

DOPORUČUJEME – jednoduché, rychlé řešení pro každého, kdo má vedené běžné internetové bankovnictví. Systém GoPay Vás přenese přímo do zabezpečeného prostředí Vaší banky, kde bude po přihlášení připravený již vyplněný převodní příkaz (u většiny bank). Po ověření platby je vygenerován daňový doklad a čip je přidán do databáze (může trvat až 2 pracovní dny).

- Platba převodem z bankovního účtu (klasické zadání příkazu k úhradě)

Nejprve proveďte online registraci, po jejím odeslání Vám budou zaslány pokyny k platbě mailem. Platba na náš účet bývá obvykle připsána během 1-2 dní, poté je registrace provozovatelem potvrzena a dokončena.

Platby převodem provádějte hned, neuhrazené registrace budou po 7 dnech automaticky smazány.

BackHome registr zvířat eviduje zvířata označená mikročipy všech značek v České republice. Je ale také součástí celosvětové sítě PETMAXX.
Primárně slouží k vyhledávání nalezených zvířat, která jsou označena mikročipem. Všeobecné obchodní podmínky.