ONLINE Registrace mikročipů BackHome

Mikročipy BackHome je možné zaregistrovat zdarma, pokud využijete ONLINE registrace.

Míkročipy BackHome mají zpravidla tato počáteční čísla:

900088 …
9000088 …
900032 …
95301 …

Čísla s odlišnými počátečními znaky než uvedeno výše nebudou systémem při registraci zdarma přijata.

(Pokud váš mikročip nezačíná uvedenými čísly, přejděte prosím do sekce: Registrace ostatních mikročipů ONLINE.)

Registrace se provádí vyplněním formuláře (zobrazí se po kliknutí na výše uvedený odkaz) a následným souhlasem se zpracováním osobních údajů – bez tohoto souhlasu bohužel nelze registraci provést.
Po odeslání vyplněného formuláře k registraci je automaticky odeslaný tzv. potvrzovací e-mail na adresu, kterou při registraci ve formuláři uvedete. V tomto e-mailu budete vyzváni k potvrzení registrace kliknutím na vložený odkaz. Na základě tohoto potvrzení bude záznam do registru okamžitě přidán a automaticky vám bude odeslaný e-mail se shrnutím vámi zadaných údajů. Dbejte proto na zadání správné e-mailové adresy, jinak nebude možné registraci dokončit.

Záznam lze zkontrolovat i tak, že zadáte číslo čipu do vyhledávacího pole na hlavní stránce a necháte vyhledat.

Upozornění pro chovatele, útulky apod. – pokud provádíte registrace před prodejem či předáním zvířete s uvedením svých kontaktů, je třeba mít na paměti, že při předávání zvířete byste měli tyto kontakty upravit na nové majitele. Jakékoliv úpravy v registru může provádět pouze ten, na koho je v registru uvedená e-mailová adresa (na kterou se odesílá automaticky generované heslo). Noví majitelé tudíž nemohou provést úpravu sami, pokud nezměníte e-mailovou adresu na jejich.

BackHome registr zvířat eviduje zvířata označená mikročipy všech značek v České republice. Je ale také součástí celosvětové sítě PETMAXX.
Primárně slouží k vyhledávání nalezených zvířat, která jsou označena mikročipem. Všeobecné obchodní podmínky.